Sauna

Türkiye’nin Lider Sauna ve Spa Yapım Firması
Net Havuz, sauna ve spa kompleksi yada tekli hizmet alanlarını en son trendler ve ambiyans modasına uygun olarak yapmaktadır,

Seçkin müşterilerimizin günün yorgunluğunu atmak için tercih ettiği sauna&spa uygulamalarını ister ticari isterse özel kullanım için olsun benzersiz tasarım ve ambiyans uygulamalarıyla farklılaştırıyoruz. Sauna yapan firmalar arasında uzman havuz özgün uygulamaları ve spa merkezlerine özel ambiyans çeşitleri ile çok farklı bir konumda bulunmaktadır.

Oteller ve spor salonlarına özel olarak hazırladığımız örnek konsept tasarımlarıı mutlaka inceleyiniz, rakipsiz sauna & spa inşaa fiyatlarıyla sektörde son derece iddalıyız.

Villa yada konutlar için modüler sistem ile geliştirilen sauna spa uygulamalarıyla düşük maliyetlerle bu konforu ve farkı yaşamanın yanı sıra yaşam alanınızın değerini yükselttiğini unutmayın, Ücretsiz keşif ve hızlı kurulum için bizden fiyat teklifi almadan sauna ve spa merkezi yaptırmaya karar vermeyin.

Kullanım alanı ne olursa olsun sauna ve spa merkezlerinin yapımı ciddi bir tecrübe gerektirmektedir, konuyla ilgili tecrübe ve bilgi sahibi uzmanların kurulumunu yaptığı merkezler sizlere benzersiz bir deneyimi sunacağını unutmayın.

Sauna ve spa merkezlerini spor salonları, sağlık merkezleri ve oteller başta olmak üzere artık daha ulaşılabilir olması nedeniyle özel konutlarada başarıyla uygulanabilmektedir.

Sauna ve spa merkezi kurulumunun maliyetini istediğiniz özel ambiyans ve kurulum yapılacak alanın boyutu belirlemektedir, Sauna ve spa kurulu için ücretsiz teklif talebinde bulunabilir ve uygun ödeme koşullar için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Spa & Sauna kurulumunda uzman olan ekibimizin sunduğu projeye müşterinin onay vermesi durumunda istenilen ambiyans ve kurulum alanının boyutuna bağlı olarak değişmektedir, konuyla ilgili çağrı merkezimiz üzeinden bilgi alabilirsiniz.