Havuz İnşasında ve Bakımında Size Özel Çözümler

NETYAPI HAVUZ İNŞAAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ ; 1993 yılından itibaren inşaat-tesisat hizmetleri alanında faaliyetlerini sürdürmekte olup, 2001 yılında kurumsallaşarak yüzme havuzları, süs havuzları, sauna, buhar odaları, hamam  uygulamalarını hızlandırmış ve ihtisas konusu haline getirerek başta Kocaeli, İstanbul, Sapanca ve Yalova olmak üzere Türkiye’nin her bölgesinde proje-taahhüt ve danışmanlık  hizmetleri vermektedir.

Türkiye’nin Her Bölgesinde Havuz İnşası ve Havuz Bakımı

Konusunda uzman kadrosuyla beraber güvenlik-kalite-verimlilik ana değerlerimiz ile müşteri memnuniyetine dayalı standartlara uygun, teknolojik olarak günün ihtiyaçlarını karşılayabilecek, yüzme havuzları, süs havuzları, sauna, buhar odaları ve hamam gibi yapıların tasarımından başlayarak, projelendirme, betonarme, ince inşaat, elektromekanik tesisat uygulama işine ve uygulama sonrası servis-bakım hizmetlerine devam etmektedir.

Sektörde hızla büyüyen firmamız; önce insan sağlığı, sonra keyif  sloganıyla hareket etmekle beraber uzun yılların deneyimi, geniş stok hacmi ve kalifiye ekibiyle sizlere de hizmet vermeye hazırdır.