Tuz Odası

Türkiye’nin Lider Tuz Odası Merkezi Kurucusu
Uzman havuz tuz odası kurulumunda Türkiye’nin lideri, Haloterapi olarak bilinen Tuz odası terapisi astım ve bronşit gibi solunum yolu hastalıklar için doktorlar tarafından öneriliyor. Egzama, sedef hastalığı ve eklem ağrılarına da iyi gelen tuz odalarını otellere sağlık merkezlerine ve özel konutlara kurmaktayız,

Uygun fiyatlarla özellikle egzama, sedef  eklem hasları ve solunum hastaları için doktorların şiddetle önerdiği ve faydası bilimsel olarak kanıtlanan tuz odalarını uygun fiyatlarla yapıyor anahtar teslimi tuz odası terapi merkezini sizlere teslim ediyoruz.

Deneyimli ekibimizin kurduğu tuz terapi odaları ihtiyacınız doğrultusunda tasarlayarak ister özel kullanımınıza isterseniz ticari olarak kullanacağınız sağlık merkezlerine yönelik kuruyor uygun ödeme koşulları ve benzersiz fiyat ve avantajlarla merkezinizi sizlere teslim ediyoruz. Konuyla ilgili uzmanlarımızda n bilgi almak için çağrı merkezimizi arayabilir yada ücretsiz expertiz talep edebilirsiniz.

Tuz odası merkezinizin kolay kullanıma sahip ve ferah bir yapıya sahip olmasına ve hijyenik ihtiyaçlarınızı giderebilecek alt yapıya sahip olması kritik öneme sahiptir, tuz odası merkezinin projesi konusunda eğitimli ve uzman personel tarafından yapılması ayrıca size zaman ve para kazandıracağını unutmayınız, Uzman Havuz sertifikalı tuz odası merkezi kurucusudur.

Tuz odası merkezi solunum hastalıkları başta olmak üzere pekçok hastalığın tedavisinde tavsiye edilmekte ve yardımcı bir iyileştirme etkisi olduğu uzmanlar tarafından kanıtlanmıştır, Tuz odası merkezini sağlık merkezlerinde kullanılmak üzere ve seçkin solunum hastaları evlerine kurdurabilmektedir.

Tuz odası merkezinin kurulumunun maliyetini istediğiniz özel ambiyans ve kurulum yapılacak alanın boyutu belirlemektedir, Tuz odası merkezi kurulumu için ücretsiz teklif talebinde bulunabilir ve uygun ödeme koşullar için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Tuz odası kurulumunda uzman olan ekibimizin sunduğu projeye müşterinin onay vermesi durumunda istenilen ambiyans ve kurulum alanının boyutuna bağlı olarak değişmektedir, konuyla ilgili çağrı merkezimiz üzeinden bilgi alabilirsiniz.